Vítejte na stránce autoškoly Drive! Na této stránce najdete jednoduchý rozcestník pro naše dvě pobočky, které se nacházejí na Vršovicích a v Letňanech.

Naše autoškola má dlouholetou tradici a spoustu spokojených žáků. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně našich služeb nebo chcete začít se vzděláváním v oblasti řízení, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho online formuláře nebo telefonicky. Těšíme se na vás!
Pokud hledáte autoškolu v Praze 10, klikněte na tlačítko s nápisem "Vršovice". Na naší pobočce na Vršovicích najdete moderní výukové prostory, kvalifikované instruktory a moderní vozový park. Nabízíme kompletní výcvik pro všechny kategorie řidičských průkazů včetně kurzů pro získání profesionálních průkazů.
Pokud žijete v okolí Letňan, klikněte na tlačítko s nápisem "Letňany". Na naší pobočce v Letňanech nabízíme také moderní výukové prostory a kvalifikované instruktory, kteří vám pomohou získat vaši řidičskou licenci. Nabízíme kompletní výcvik pro všechny kategorie řidičských průkazů včetně kurzů pro získání profesionálních průkazů.
Image
Image
Image
Image